Klejenie płyt plexi

Płyty z tworzyw sztucznych są doskonałą alternatywą dla szkła. Ich właściwości oraz trwałość są do niego porównywalne, a dodatkowo umożliwiają różnorodną obróbkę. Jedną z metod łączenia poszczególnych płyt jest klejenie. W naszej ofercie proponujemy Państwu kompleksową usługę, jaką jest klejenie plexi, PCV oraz płyt wykonanych z poliwęglanu. Należy mieć na uwadze, że aby trwale połączyć ze sobą płyty wykonane z tworzywa sztucznego, niezbędne są odpowiednie kleje, które dobiera się w zależności od właściwości poszczególnych materiałów. Tylko prawidłowo dobrany klej zagwarantuje trwałe i estetyczne połączenie PCV, plexi czy poliwęglanu.

Usługi klejenia

Nasze doświadczenie oraz zaplecze technologiczne pozwalają nam na profesjonalne klejenie płyt ze sztucznych tworzyw. Dysponujemy wieloma klejami wysokiej klasy oraz urządzeniami, które ułatwiają łączenie poszczególnych płyt – nawet o dużych rozmiarach. Umiejętności naszych specjalistów pozwalają również na precyzyjną realizację zamówień bez względu na ilość klejonych elementów, ich wielkość czy kształty.Każde zamówienie wykonywane jest zgodnie z Państwa projektem i oczekiwaniami.

Jeśli zależy Państwu na profesjonalizmie i precyzyjnym wykonaniu klejenia plexi, PCV oraz poliwęglanu, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.