Gięcie

Mając na uwadze niezwykłe termoplastyczne właściwości płyt wykonanych z poliwęglanu i innych tworzyw sztucznych do naszych usług włączyliśmy gięcie plexi. Posiadamy odpowiedni park technologiczny wyposażony w nowoczesne urządzenia pozwalające na precyzyjne gięcie płyt plexi, oraz z innych materiałów. Dysponując profesjonalnymi giętarkami, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu realizację zamówień zarówno pojedynczych, jak i hurtowych. Dzięki wiedzy i kwalifikacjom naszym pracowników, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, realizując najbardziej szczegółowe projekty związane z gięciem płyt wykonanych z tworzyw sztucznych.

Jak wykonuje się gięcie płyt?

Gięcie płyt plexi, PCV oraz z poliwęglanu polega na ich ogrzaniu do odpowiedniej temperatury, a następnie zagięciu pożądanego miejsca pod wymaganym kątem. Metoda ta pozwala na gięcie płyt o różnych rozmiarach i nachyleniu kątów. Dzięki temu możliwe jest tworzenie jednolitych i trwałych przedmiotów o bardzo odmiennym zastosowaniu.Wykorzystanie odpowiedniej technologii i właściwości płyt z tworzyw sztucznych daje ogromne możliwości co do kształtu finalnego produktu.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnych usług gięcia plexi, PCV oraz poliwęglanu o różnych grubościach i wielkościach, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.