FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zamówienia nie trwała dłużej niż 24 godziny. Większość zamówień wysyłanych jest do Klienta tego samego dnia w przypadku złożenia zamówienia do godziny 12:00. Pozostałe w kolejnym dniu roboczym.
Jak zlecić docięcie płyty pod wymiar?
W uwagach do zamówienia prosimy o podanie informacji na jakie formatki mamy pociąć płyty.
Jakie są koszty cięcia?
Cięcia w ilości do 20 cięć po liniach prostych piłą z tolerancja +/- 1 mm wykonujemy w cenie. Jeżeli potrzebna jest większa ilość cięć prosimy o napisanie wiadomości e-mail z informacją na jakie formatki mamy pociąć płyty.
Jakie są możliwości cięcia?
Płyty możemy ciąć na 2 sposoby. Pierwszym sposobem jest cięcie piłą po liniach prostych. Tolerancja błędu wynosi 1 mm. Na krawędzi widoczne są ślady cięcia. Drugim sposobem jest cięcie laserem lub frezarką. W oby tych przypadkach krawędź jest niemalże gładka. Tolerancja błędy wynosi 0.01 mm. Przy pomocy laser oraz frezarki możemy wykonać tak na prawdę każdy kształt.
Ile kosztuje cięcie frezarką lub laserem?
Każda rozpoczęta roboczogodzina to 200,00 zł netto.
Ile będzie trwało cięcie?
Po otrzymaniu plik w formacie .dxf nasi specjaliści wyliczają czas pracy maszyny i na podstawie pliku podają liczbę roboczogodzin potrzebnych na wykonanie zlecenia.

Dostawa i płatności

Czy istnieje możliwość wysyłki?
Tak. Oferujemy dowóz do Klienta.
Jakie są inne sposoby dostawy?
Oferujemy dowóz do Klienta lub odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.
Jakie są metody płatności?
Opłaty za zamówienie można wykonać przez bezpieczne płatności online obsługiwane przez Przelewy24, BLIK, tradycyjnym przelewem bankowych, a także kartą lub gotówką przy odbiorze.
Czy wykonujecie zlecenia indywidualne?
Tak. Przede wszystkim potrzebujemy od Klienta pliku w formacie .dxf lub rysunku technicznego z informacją z jakiego materiału i co mamy wykonać. Na tej podstawie dokonujemy wyceny oraz podajemy czas realizacji zamówienia.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – napisz do nas 🙂